Penzion Dvůr

+421 342 251 251
Po - Pia: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Obora 9, Netolice 38411

Vynikajúce
by 12 reviews

95%

Milan Rafaj
rodina so staršími deťmi, 4.8.2018

Jsme rodinný penzion s více jak šestnáctiletou historií. Nabízíme ubytování se snídaní-pro ty,kteří upřednostní pohodlné vstávání a jídlo na stole v domluvený čas,ale i bydlení bez stravy (letní byt),samozřejmě však s možností si jídlo podle potřeby připravit ve vybavených prostorách.Náš penzion se nachází asi 400 m od hlavní silnice Prachatice-České Budějovice, 5 km za Netolicemi (4 km za zámkem Kratochvíle). Jeho přesnou polohu můžete zjistit zde 49°2'46.626"N, 14°7'22.056"E. Jsme na samotě,nikoliv však úplné,okolo jsou rozesety velmi zřídka další objekty,nicméně je tu klid a není tu téměř žádný provoz. Našimi hosty jsou převážně lidé vyhledávající aktivní dovolenou,třeba i s dětmi.Okolí je vhodné pro nenáročné vycházky po lesích,stejně tak jako pro vyjížďky na kolech. Samozřejmě pokud budete chtít strávit dovolenou u nás na zahradě v lehátku četbou společenských časopisů a posloucháním bzukotu čmeláka na staré hrušce,bránit Vám nebudeme.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkovanie zadarmo
  • Domáce zvieratá

Penzion Dvůr On-line rezervácia

Rýchla rezervácia

Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, aby sa Vám mohli zobraziť ceny

Dátum príchodu
Dátum odchodu
Druh izby Kapacita izby
Dvoulůžkový apartmán Premium
Třílůžkový apartmán Premium
Čtyřlůžkový dvoupokojový apartmán Premium
Pětilůžkový dvoupokojový apartmán Standard
Pětilůžkový dvoupokojový apartmán Premium

Ceny izieb môžu byť zobrazené len v prípade, že je zadaný konkrétny dátum príchodu a odchodu. Zadajte prosím vaše dátumy here.

Penzion Dvůr Izby

The building features 2 double rooms with extra beds and a four-bed room. Breakfasts are served in the shared kitchen. 4 suites of various sizes are located in the newly renovated separate building. The suite for 9 people has 2 kitchens, 3 bathrooms with toilets and refrigerators. There is a wireless internet connection available.

Penzion Dvůr Gastronómia

The pension offers all-day dining. There are fully equipped kitchenettes where you can cook. Other restaurants are located in the nearby towns.

Penzion Dvůr Recepcia

Check-in: z 16:00

Check-out: do 10:00

Penzion Dvůr Okolie

The pension is surrounded by forests, orchards and ideal for walking, mushroom picking, fishing or cycling. You can go by the nature trail leading to nearby Netolice. You can also take a trip to Hluboka nad Vltavou with its castle. Sports enthusiasts can enjoy golf courses, tennis courts, a water park and a rope park.

Penzion Dvůr

Obora 9, Netolice
Zobraziť celú mapu